تضمین بهترین قیمت

فروشگاه اینترنتی فلورد تضمین بهترین قیمت را برای آسودگی خاطر و اطمینان هرچه بیشتر مشتریان ازسطح قیمت ها ارائه می کند.

فروشگاه اینترنتی فلورد تضمین میکند همه ی محصولات خود را با قیمت های مناسب به همراه خدمات ویژه نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی در سراسر کشور عرضه  نماید.

فروشگاه اینترنتی فلورد این امکان را به وجود آورده است که محصولات را با نازل ترین قیمت ارائه نماید،فلورد آماده می باشد در صورت مقایسه و وجود قیمت کمتر طبق قوانین زیر مابه التفاوت را به خریداران عزیز استرداد نماید.

شرایط:

مدل یکسان: یکسان بودن محصولات از نظر ویژگی های فنی ،رنگ،امکانات و قابلیت ها

کالای اصل: درخواست کالاهای غیر اصل حذف خواهد شد.

لوازم جانبی اصلی در بسته بندی کارخانه:همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می دهد.

گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی ها بر قیمت آنها تاثیر می گذارد.

کالا برای فروش موجود باشد:کالا در زمان ارائه درخواست در سایت یا فروشگاه برای فروش موجود باشد.

فروشگاه و وب سایت مجاز دارای نماد اعتماد :فروشگاهی که محصول مورد مقایسه را ارائه می دهد باید مجاز باشد و اگر وب سایت است نماد اعتماد الکترونیک از وزارت معدن و تجارت کسب کرده باشد.

فاکتوررسمی: با توجه به رسمی بودن فاکتورهای فروشگاه اینترنتی فلورد فاکتور فروشگاه فیزیکی یا اینترنتی مورد مقایسه نیز باید رسمی ودارای کد اقتصادی و9% مالیات بر ارزش افزوده باشد.

چگونه درخواست بفرستید:

کافیست آدرس اینترنتی فروشگاه و لینک صفحه محصول به آدرس ایمیل ارسال شود.

flordshop@gmail.com

*به دلیل وجود نوسان قیمت احتمال تغییر قیمت و تعرفه فروش بدون هماهنگی قبلی وجود دارد.