تضمین اصالت کالا

ثبت نام تجاری:داشتن نام تجاری (برند) یکی از ضروری ترین مشخصه های یک کالا برای عرضه و پیشرفت در بازار به شمار می آید که ثبت شدن یک برند میتواند خود را طیف کالاهای متفرقه جدا نموده و از مزایای قانونی بهره مند شود.

نشان استاندارد ایران : هر کالا نیازمند حداقل کیفیت هایی میباشد که در سازمان استاندارد ایران طبق قوانین و تعرفه های از پیش تعیین شده سنجیده میشود و در صورت عدم کیفیت مناسب درخواست استاندارد تا رفع شدن عیوب به صورت تعلیق درخواهد آمد.
داشتن استاندارد ایران یکی از مهمترین معلفه هایی میباشد که مصرف کننده میتواند به آن تکیه نموده با آسودگی خاطر از خرید خود استفاده نماید

خدمات پس از فروش : ارائه خدمات پس از فروش از جانب تولید کننده یکی دیگر از موارد تاثیرگذار بر انتخاب مصرف کنندگان میباشد خدمات پس از فروش صرفا به نصب و راه اندازی محصول ختم نمیشود و ارائه خدمات پس از نصب و تعمییر جنبه حمایتی بیشتری دارد تامین قطعات جایگزین ، تعمییر ، آموزش و راهنمایی در استفاده مناسب بخش مهمی از خدمات پس از فروش را تشکیل می دهد.

ارائه خدمات در جهت جلب رضایت مصرف کنندگان : یکی از عوامل موثر در جلب رضایت مصرف کنندگان اطلاع رسانی و توجیه کامل میباشد
ارائه بروشور (کاتالوگ) مناسب و اطلاعات مهم و تاثیر گذار در آن ،ارائه دفترچه راهنما ، سهولت ارتباط با خدمات پس از فروش میتواند خدماتی دیگر در جهت جلب رضایت مشتریان باشد.